Bilmeceler ve Cevapları: Ben Neyim?

Ücretsiz Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.78 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma PEAKSEL D.O.O. NI?
Zihninizi mi çalıştırmak istiyorsunuz. İşte bu oyun tam size göre. Bu cevaplı bilmeceler oyununu indirin ve eğlencenin tadına varın! Yaşım küçük ya da büyük diye takılmayın. Bu çocuk bilmeceleri ve akıl bilmeceleri her yaştan oyun sever için harika!

Bu bilmece oyunu tam bir zihin egzersizi. Bilmecelerin kısa olabilir uzun olabilir. Hiç fark etmez önemli olan zorluğu. İşte size bir örnek daha ?? Anlamlı olabilirim, kibirli olabilirim, aynı zamanda çözmesi imkânsız olabilirim. Ben neyim??? Bildiniz mi? Bilmece oyunları içinde sizde bağımlılık yaratacak bir kelime oyunudur. Beyniniz biraz daha iyi çalışacak ve bu akıl bilmeceleri ile zor bilmeceleri çözebileceksiniz. Bu klasik akıl bilmeceleri ve çocuk bilmeceleri her yaştan kullanıcıyı zorlayacak ve bütün bilmeceleri çözerken çok eğleneceksiniz.

 

BEN NEYIM? BILMECELER VE CEVAPLAR OYUNU ÖZELLIKLERİ:

- Çocuklar ve yetişkinler için harika bilmeceler

- Cevaplı bilmeceler: Türkçe bilmeceler, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Malayca, Portekizce ve daha birçok dilde bilmece oyunları oynayın.

- Yardımcı ipuçları: zor bilmeceleri çözerken sıkıntı yaşarsanız, ipuçlarını kullanıp çözümü bulabilirsiniz.

- Bilmece oyunları oynarken zor bilmeceleri çözmek için bir kelimeyi açın

- Çözüm-cevap hakkında hiçbir fikriniz yoksa, öğrenmek için bu seçeneği kullanabilirsiniz.

- Elmas toplayın-her doğru cevapla elmas kazanın ve ipuçları için kullanın

- Neşeli grafikler: Zor bilmeceler ve bilmece oyunlarını çözerken sıkılmayacaksınız

Hem çocuklar hem de yetişkinler için hazırlanmış olan bu bilmece oyununu hem siz hem çocuğunuz oynayabilir. Hem düşündüren hem eğlendiren bu poyun sayesinde hızlı düşünme alışkanlığı edineceksiniz. Cevabı bulamadın ama direkt cevap çıksın da istemiyorum dersen çözüm kolay; ipuçları. İpuçlarından yararlanarak bu sorunu halledebilirsiniz. Bu oyun hobiniz olacaktır.

Bilmeceler ve Cevapları: Ben Neyim? indir